STOLY...máte odvahu něco změnit?

15.08.2018

Odvaha měnit zaběhnutá klišé

Svoboda otevřeného prostoru, záplava denního světla a čerstvého vzduchu - to jsou hlavní atributy moderního a zdravého bydlení. Stačí trocha odvahy ke změně zaběhnutých klišé a stoly Lago se mohou stát charakteristickými protagonisty tohoto stylu i ve vašich domovech nebo realizacích.

Zákony gravitace byly překonány

Spojení moderních technologií s úměním starých mistrů řemesla je příčinou překvapivého výsledku: tradiční materiály jako je dřevo, sklo nebo kov vzbuzují dojem, že zákony gravitace byly překonány.

Pevné a praktické

Přestože stoly LAGO vyvolávají dojem, že plují ve vzduchoprázdnu, jsou velmi pevné a praktické. Při navrhování a výrobě nábytku totiž ctíme důležitou zásadu: forma a funkce musí být v rovnováze, protože obojí je stejně důležité a jedno bez druhého se neobejde.

Nekonečná přizpůsobitelnost - nejlepší záruka originality

Stoly LAGO vyrábíme v široké škále tvarů, rozměrů, materiálů a barev, takže snadno najdete stůl ideálně vyhovující estetickým, funkčním a prostorovým požadavkům. Díky této extrémní přizpůsobitelnosti jste omezeni jenom vlastní kreativitou. Každý stůl LAGO je tedy nejenom krásný a praktický ale také originální.