LAGO Milan design week 2018 - novinky

23.04.2018

M I L A N   2 0 1 8   N E W S

Dřevo, sklo, nerezová ocel, lak a látka - 5 materiálů, které můžete kombinovat takřka bez omezení a vytvářet nespočet skutečně originálních interiérů.


stůl Bold

Nový stůl Bold stojí na jediné mimostředné podpěře, čímž vytváří dojem, že je zavěšen. Černá základna připomíná stín, takže to vypadá jako, když tam vůbec není!


řada Fortyfive

Originální konstrukce rohů spojených hliníkovými profily pod úhlem 45 stupňů dává jméno tomuto nekonečně flexibilnímu systému pro ukládání věcí. Filigránské zpracování je příkladem řemeslného umu a péče, kterou věnujeme každému detailu.


XGlass

Digitální revoluce poprvé ve světě interiérového designu v podobě přenášení obrazů na sklo! Díky vysoké odolnosti a malé tloušťce je sklo vynikajícím materiálem k reinterpretaci mramoru. 


kuchyně Fusion

Nové kuchyně Fusion rozšiřují kuchyňský program LAGO. Jsou navrženy tak, aby umožnily extrémní svobodu skladby kuchyní z různých materiálů.


stůl Stratum

Jemné plochy panelů XGlass vytváří design stolu Stratum. Tloušťka nohou umožňuje průnik světla, takže při každé změně pohledu vnímáme jedinečné emoce.


LAGO DESIGN SELECTION

Nový katalog, kde najdete novinky pro rok 2018 i přehled všech produktů. Prohlédnout katalog.